Apie mus

Jau daugiau nei 20 metų  klientams padedame pasiekti geresnių gydymo rezultatų ir tobulėti medicinos srityje, tiekdami sertifikuotą medicininę, odontologinę įrangą, medžiagas, implantus. Atstovaujame tik patikimus, Europoje ir JAV specialistų vertinamus gamintojus.

UAB "SK Impex Service Center" priklauso SK įmonių grupei, kurią sudaro sėkmingos bei lyderiaujančios įvairių sričių įmonės.

Pagrindinės bendrovės veiklos sritys:

  • prekyba ortopedijos, traumatologijos implantais bei medicinos įranga, skirta ligoninėms ir poliklinikoms,
  •  prekyba implantais, įranga ir medžiagomis odontologijai.

Mūsų darbuotojų kolektyvo pagrindinė užduotis ne tik išmanyti apie mūsų asortimento produktus ir rinkos naujoves, bet ir suprasti užsakovo veiklos principus, operatyviai reaguoti į situaciją ir pateikti kompleksinį sprendimą, atitinkantį kiekvieno individualų poreikį.

Per ilgus veiklos metus tapome savo srities ekspertais. Tiesioginis bendravimas su medikais ir odontologais  tapo mūsų kasdienybe. Tikime, kad tik betarpiškas bendravimas padeda mums geriau suprasti kliento poreikius, todėl raginame nedvejoti. Patys išbandydami, matydami skirtumus ir suprasdami galimybes, priimsite tinkamiausią sprendimą. Dirbdami kartu galime įgyvendinti sprendimus, kurie Jums leis kasdien dirbti efektyviau.