Kaip pirkti?

Registracija

Svetainėje esančiose užsakymų bei registracijos formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą ir kt.). Klientų registracija reikalinga tam, kad galėtume tiksliai įvykdyti jūsų užsakymus bei išsirinktas prekes pristatytume reikiamu adresu.
 
Užsiregistruoti galite prieš pasirinkdami prekę arba pasirinktą prekę jau įsidėję į krepšelį. Registracija naudinga tuo, kad užsiregistravę vartotojai gali įkelti prekes į atmintinę (čia įkeltos prekės lieka atmintyje Jums išsiregistravus ir kitą kartą prisiregistravus nebereikia jų iš naujo ieškoti), taip pat rašyti atsiliepimus. 
 
Asortimento peržiūrai registracija nebūtina, todėl visa informacija apie prekes, jų kainas yra prieinama kiekvienam.

Kaip užsisakyti?

1. Naudodamiesi prekių kategorijų medžiu, esančiu kairėje lango pusėje, išsirinkite dominančią kategoriją, kurioje rasite Jums aktualias prekes.
 
Jeigu nerandate norimos prekės, įveskite teisingą prekės pavadinimą į prekių paieškos laukelį pradiniame puslapyje. Galite išsirinkti gamintoją iš sąrašo, paspaudę ant meniu punkto GAMINTOJAI.
 
Jeigu ir taip nerandate ieškomos prekės, galite susisiekti su mumis
nemokamu tel. numeriu 8 800 01111 darbo dienomis nuo 08.30 val. iki 17.30 val.
arba parašyti užklausą į el. p. eshop@skimpex.lt.
 
2. Paspaudę „į krepšelį“ mygtuką, įsidėkite prekę į krepšelį.
 
3. Registruoto vartotojo prisijungimo forma.
 
4. Dar kartą pasitikrinkite prekių krepšelio turinį. Galite pridėti, pašalinti, keisti išsirinktų prekių kiekį.
 
5. Užsakymas. Pažymėkite, kad sutinkate su informacija, patekiama klientui, taisyklėmis, grąžinimo teisėmis ir patvirtinate užsakymą. Sistema Jums išsiųs elektroninį laišką su užsakymo patvirtinimu. Su Jumis susisieks skimpex.lt užsakymų administratorius, kuris suderins užsakymo pristatymo laiką ir datą.

Pristatymas

Suveskite pristatymo adreso informaciją. Sąskaitos ir prekės atkeliaus kartu. Tuo atveju, jei prekė turi būti pristatyta kitu adresu nei sąskaitos, užpildykite toliau esančią pristatymo adreso formą. Jei turite papildomų pageidavimų arba prašymų, įrašykite juos į komentarų langelį.
 
Jūsų užsakytos prekės pristatomos:
Per 1-2 darbo dienas, jeigu prekes užsakote iki 14:00 valandos (darbo dieną).
Per 2-3 darbo dienas jeigu prekes užsakote po 14:00 valandos.

Prekių pristatymo kaina:

Mūsų nuolatiniams klientams pristatymas -  nemokamai.
Jei pirkinių krepšelio vertė yra didesnė nei 30 EUR - nemokamai.
Jei prekių svoris didesnis nei 10 kg, dėl prekių pristatymo su Jumis susisieks skimpex.lt užsakymų administratorius, kuris suderins užsakymo pristatymo būdą, laiką ir datą.
Prieš pristatydamas prekes su Jumis susisieks kurjeris.
 
Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų papildomos informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip rakinama laiptinė, durų kodas, rakinami vartai, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan. Esame dėkingi už supratingumą.
 
Jūsų įsigytas prekes mes pristatome bendradarbiaudami su „DPD“ kurjerių tarnyba.
 
* Prekių pristatymas į Kuršių Neriją, dėl papildomai patiriamų persikėlimo bei ekologinių mokęsčių, papildomai kainuoja 15 EUR.
* Dėl prekių pristatymo už Lietuvos Respublikos ribų su Jumis bus susisiekta ir atskirai suderintos pristatymo sąlygos bei kaina.

Atsiskaitymo (mokėjimo) būdai

Atsiskaityti už prekes pagal išrašytą sąskaitą faktūrą galite pavedimu arba grynaisiais pinigais klientų aptarnavimo biure arba pas Jūsų regiono vadybininką. Klientams, kurie nėra pasirašę sutarties su mūsų įmone, išrašome išankstinio apmokėjimo sąskaitą faktūrą.

Naujienlaiškiai

Būkite pirmi, kurie sužinos apie karščiausius skimpex.lt pasiūlymus ir užsisakykite naujienlaiškius. Pasistengsime, kad jie būtų Jums naudingi ir aktualūs.

Nėra atsakymo?

Jei neradote atsakymo į savo klausimą, galite susisiekti su mumis
nemokamu tel. numeriu 8 800 01111 darbo dienomis nuo 08.30 val. iki 17.30 val.
arba parašyti užklausą į el. p. eshop@skimpex.lt. 
 
Visada laukiame Jūsų atsiliepimų, pasiūlymų, priekaištų - nuomone@skimpex.lt