CLINODIGIT OMEGA rentgeno diagnostikos sistema

CLINODIGIT OMEGA rentgeno diagnostikos sistema

Kodas:

CLINODIGIT OMEGA – tai revoliucinė kompaktiška medicininės rentgeno diagnostikos sistema galinti atlikti VISŲ TIPŲ skaitmeninės radiografijos ir skaitmeninės radio fluoroskopijos tyrimus be papildomos techninės įrangos.


Įrenginys aprūpintas naujausios kartos 43 x 43 cm dinaminiu plokščios panelės detektoriumi, kuris užtikrina nepriekaištingą vaizdų kokybę, nepralenkiamą produktyvumą ir greitaveiką, minimalią pacientui tenkančią dozę.


Dėka patentuotų inovatyvių sprendimų CLINODIGIT OMEGA ženkliai padidina skyriaus, kuriame ji naudojama, produktyvumą ir efektyvumą, tuo pačiu užtikrindama maksimalų komforto ir saugumo lygį pacientui ir tyrimą atliekančiam įrenginio operatoriui.


CLINODIGIT OMEGA sukurta ir suprojektuota naudoti būtent su skaitmeniniu radio – fluoro plokščios panelės detektoriumi, todėl gali būti klasifikuojama kaip naujos kartos nuotolinio valdymo paverčiamo stalo diagnostinė sistema.


Išskirtinė paverčiamo stalviršio sistema (įrenginio stalviršis gali būti pašalinamas iš rentgeno spinduliuotės lauko) praplečia atliekamų tyrimų diapazoną. CLINODIGIT OMEGA eliminuoja tyrimo tipo apribojimus ar tyrimo atlikimo kompleksiškumą ir nepatogumą, kuriuos turi tradicinės radio – fluoroskopinės sistemos (pvz.: tradicinis krūtinės ląstos rentgenografijos tyrimas).


CLINODIGIT OMEGA - tai vienintelė medicininė diagnostinė rentgeno sistema rinkoje galinti atlikti fluoroskopinius ir radiografinius tyrimus ant mobilaus stalo.


Inovatyvi INSTAfocus osciliuojančio rentgeno spindulių tinklelio sistema, dėka švytuoklinio judesio, visada išlaiko tinklelį optimaliose fokuso sąlygose. Tai leidžia efektyviai sumažinti tyrimui naudojamą rentgeno spinduliuotės dozę lyginant su tradiciniais osciliuojančiais tinkleliais.

Daugiau informacijos apie produktą Jums suteiks: Andrius Rišys – mob. 8 612 41005