X-FRAME DR2T rentgeno diagnostikos aparatas

X-FRAME DR2T rentgeno diagnostikos aparatas

Kodas:


ITALRAY X-FRAME DR2T yra universali dviejų detektorių DR sistema, skirta krūtinės ląstos, traumos ir bendrosios radiologijos tyrimams atlikti, nuo muskulo skeleto tyrimų iki krūtinės ir skubios pagalbos tyrimų.

  • Įrenginys susideda iš lubinės rentgeno vamzdžio laikiklio sistemos, daugiafunkcinio sieninio stovo ir radiografinio 4-rių krypčių plaukiojančio pasikeliančio stalo.
  • Rentgeno vamzdžio lubinė laikiklio sistema su bėgeliais, montuojama ant lubų, ir dedikuota valdymo konsole, kuri kontroliuoja visus motorizuotus sistemos judesius.
  • Daugiafunkcinis sieninis stovas – tai universalus paverčiamas ir pasukamas motorizuotas stovas, kurį naudojant galima atlikti bet kokius tyrimus nuo plaučių rentgenograma iki tyrimų ant atskiro mobilaus stalo su traumuotu pacientu.
  • Minimalus pasikeliančio stalo aukštis užtikrina lengvą paciento perkėlimą nuo mobilaus stalo ar neįgaliojo vežimėlio ant radiografinio stalo ir pasiruošimą tyrimui. Maksimalus stalo aukštis leidžia operatoriaus priėjimą prie paciento atsiradus poreikiui pakeisti ar pataisyti paciento pozicionavimą.
  • Galimybė atlikti šonines projekcijas ant pasikeliančio stalo naudojant automatinę centravimo, automatinę kolimacijos ir automatinę fokuso sekimo sistemas.
  • Vertikalūs ir krūtinės ląstos tyrimai gali būti atliekami su keičiamu fokuso atstumu bei  automatinėmis centravimo ir kolimacijos sistemomis.

Su papildomu pilnos sinchronizacijos paketu visi sistemos judesiai motorizuojami pagal iš anksto užprogramuotas darbines pozicijas. Operatorius gali supozicionuoti visą sistemą pasirinktam tyrimui tiesiog paspausdamas vieną mygtuką nuotolinio valdymo konsolėje ar vamzdžio laikiklio konsolėje. Judesiai visomis ašimis gali būti nuotoliniu būdu kontroliuojami pozicijos patikslinimui.

Įrenginį taip pat galima komplektuoti su papildoma automatine vaizdų sujungimo funkcija, kuri leidžia išgauti „pilnų kojų“ ar „pilno stuburo“ vaizdus. Vaizdai yra gaunami pilnai automatine procedūra, kurios metu plokščios panelės detektorius ir rentgeno vamzdis yra automatiškai judami tyrimo plokštuma.
Inovatyvi INSTAfocus osciliuojančio rentgeno spindulių tinklelio sistema, dėka švytuoklinio judesio, visada išlaiko tinklelį optimaliose fokuso sąlygose. Tai leidžia efektyviai sumažinti tyrimui naudojamą rentgeno spinduliuotės dozę lyginant su tradiciniais osciliuojančiais tinkleliais.
Daugiau informacijos apie produktą Jums suteiks: Andrius Rišys – mob. 8 612 41005

Parsisiųskite
  • ITALRAY DR2T