ChondroFiller biologinis kremzlės implantas

ChondroFiller biologinis kremzlės implantas

Gamintojas: Amedrix

Kodas:

ChondroFiller - tai naujausios kartos biologinis kremzlės implantas, sudarytas iš itin gryno kolageno. Kolagenas yra labiausiai paplitęs natūralus žmogaus organizmo baltymas ir pagrindinė odos, sausgyslių ir kremzlės sudedamoji dalis.

ChondroFiller biologinis kremzlės implantas yra puikus būdas atstatyti pažeistus kremzlės  audinius išvengiant sąnario endoprotezavmo operacijos. Gali būti taikomas kelio, kulkšnies ar peties sąnario kremzlės defektų gydymui.

ChondroFiller naudojamas kaip apsauginis pažeistos zonos gaubtas. Sąnario kremzlė yra atkuriama defektus visiškai užpildant biologiniu kremzlės implantu. Autologinės ląstelės gali augti į implantą ir atkurti naują sveiką kremzlės audinį.

Šis girnelės kremzlės atstatymo būdas atliekamas artroskopiškai yra tinkamiausias dėl patogumo pacientui ir operacijos paprastumo lyginant su įprastais chirurginio gydymo metodais. Tai ypač paprasta vieno žingsnio procedūra, kuri neužima daug laiko, tad pacientui nesukelia diskomforto.

ChondroFiller  privalumai:
•    Patogumas pacientui:
-   Operacijos metu nepažeidžiami sveiki kaulo ir kremzlės audiniai, po gydymo nelieka pjautinių randų;
•    Operacijos paprastumas:
-    Pritaikomas prie defekto dydžio, pilnai užpildoma defektinė zona;
-    Mininimaliai invazinė chirurginė procedūra;
-    Paprasta naudoti, nereikalingas papildomas dengimas ar siuvimas;
-    Ypač paprasta vieno žingsnio procedūra, operacijos metu nereikia jokių kitų papildomų priemonių, pvz. fibrino klijų;
-    Pateikiamas saugioje pakuotėje iškart paruoštas naudoti.

ChondroFiller brošiūra

Kelio girnelės kremzlės atstatymas naudojant ChondroFiller operacijos įrašas