SybronEndo LUMI™ Antgalis su 2 galvutėm

SybronEndo LUMI™

Gamintojas: SybronEndo Europe

Kodas: 975-0081
Kodas: 975-0080P
Pakuotė:

Ryškus LED (angl. light emission diode) apšvietimas.

Lumi™ rankoje laikomas šviesos šaltinis sukurtas naudoti su odontologiniu veidrodėliu ar bet kuriuo kitu užsukamu instrumentu, puikiai apšviečiant burnos ertmę.

  • Reguliuojamas kampas ir atstumas iki LED.
  • Autoklavuojama apšvietimo galvutė.
  • Mažas, ergonomiškas dizainas.

Universalus
Padidina Jūsų instrumentų galimybes. Lumi tinka daugumai veidrodėlių ir kitų instrumentų, kurių kotelio skersmuo apie 3 mm, nepriklausomai ar kotelis yra su sriegiu ar be jo. Jis paprastai sujungiamas su odontologiniais veidrodėliais, skaleriais, zondais ir kitais instrumentais.

Reguliuojamas
Optimizuojant šviesos šaltinį, galima keisti instrumento įstatymo kampą. Griebtuvas leidžia reguliuoti veidrodėlio ar kito instrumento kampą ir nuotolį nuo šviesos šaltinio priklausomai nuo Jums priimtino šviesos intensivumo.

Autoklavuojamas
Lumi apšvietimo galvutė autoklavuojama su kitais odontologiniais instrumentais. Nebūtina išimti įstatytą antgaliuką. Normaliai galvutė gali būti autoklavuojama 60- 90 kartų.

Ilgaamžiškas
Lumi veikia su viena standartine AAA tipo baterija. Energijos naudojimas reguliuojamas elektronikos pagalba. Baterijos užtenka šimtams procedūrų.

Mėlynas diodas skirtas diagnostikai - emalio įtrūkimams ir t.t. Baltas skirtas apšviesti vietas kuriose nepakanka šviesos.