Odontologijos klinikos “Denticija” radiologės Jelenos Fedorenko patirtis dirbant su fosforo plokštelių skaitytuvu VistaScan MiniView

Vilniuje, V. Grybo gatvėje, esančios odontologijos klinikos “Denticija” radiologės Jelenos Fedorenko DÜRR Dental teiravosi apie jau antrus metus naudojamą fosforo plokštelių skaitytuvą VistaScan MiniView.

– Kaip vertinate patogumą naudotis VistaScan MiniView ir kaip skaitytuvas pakeitė Jūsų kasdienį darbą?

– Labai teigiamai. Visų pirma, tai žymiai patogiau pacientui: belaidė fosforo kortelė plona ir patogi pozicionuoti burnoje. Esant formatų įvairovei (0-4 dydžiai), lengva prisitaikyti prie paciento amžiaus – vaikams turime mažesnes (1 dydžio), o suaugusiems standartines (2 dydžio) korteles.

Gydytojams, norintiems pereiti iš analoginės raiškos technologijos į skaitmeninę, nebereikia chemikalų (ryškalai, fiksažas) bei pats procesas iki skanavimo panašus į darbą su „filmutėmis“, todėl nekyla jokių nesusipratimų, o nuotrauką gauname žymiai greičiau.

– Kam teiktumėt pirmenybę: viziografui ar fosforo plokštelių skaitytuvui? Kodėl?

 

– Viziografas keliom sekundėm greitesnis, tačiau dėl jo mažo aktyvaus paviršiaus ploto dažnai tenka atlikti papildomas to paties dantų segmento nuotraukas, o su fosforo plokštele užtenka vienos ekspozicijos. Todėl ir pacientas gauna mažiau rentgeno spinduliuotės.

Taip pat viziografas storesnis, dažniausiai turi laidą ir pacientui sukelia daugiau diskomforto burnoje, kai tuo tarpu su daugkartine fosforo plokštele dirbti ženkliai paprasčiau.

– Kokie atsiliepimai iš gydytojų apie skaitmeninių nuotraukų kokybę?

 

– Gydytojai tikrai patenkinti tiek raiška (22LP/mm), tiek ir apimtimi. Diagnostiką palengvina gausybė filtrų bei galimybė papildomai reguliuoti nuotraukos šviesumą, kontrastus, o naudojant fosforo plokštelę į nuotrauką lengvai telpa dantų vainikai, šaknys ir juos supantys audiniai.

– Ar Jus tenkina įrenginio aptarnavimo ir priežiūros kokybė?

 

– Nuo pat darbo pradžios su skaitytuvu neturėjome jokių keblumų. Jeigu kyla klausimų, visuomet susisiekiame su DÜRR Dental atstovu. Jis gali daug ką išspręsti per nuotolį, prisijungęs internetu arba telefonu, o jei reikia, operatyviai atvyksta ir suteikia visą reikiamą informaciją. Skaitytuvui suteikiama 3 metų garantija taip pat leidžia jaustis saugiai ir lengvai bei netrikdomai dirbti savo darbą.

Dėkojame gyd. radiologei Jelenos Fedorenko už pasidalinimą patirtimi ir nuomone.

O visus norinčius išbandyti šį kompaktišką fosforo plokštelių skaitytuvą VistaScan MiniView kviečiame susisiekti su jus aptarnaujančiu vadybininku arba skambinti nemokamu tel. 8 800 01111

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *