Laukiame Jūsų gegužės 26-27 dienomis Druskininkuose!

Kviečiame užsukti į mūsų stendą gegužės 26-27 dienomis Druskininkuose vyksiančiame Tarptautiniame kongrese “Visuomenė ir odontologija: iššūkiai ir sprendimai”. Užpildykite dalyvio kortelę mūsų stende ir laimėkite puikų prizą vasaros poilsiui.

Laimėkite savaitgalio poilsį 2 asmenims Druskininkuose (su pusryčiais ir apsilankymu SPA centre). Kokybiškas miegas, skanus maistas bei netrikdomas Jūsų poilsis – tai viskas, ko reikia puikioms atostogoms!

Jūsų ramybe ir komfortu pasirūpins viešbučio “Pušynas” kolektyvas.

Apgyvendinimas Druskininkų centre

Ko gero geriausias sprendimas norintiems gerai pailsėti ir mažai mokėti. Garantuojame patraukliausias kainas poilsiui Druskininkų miesto širdyje. 69patogūs ir jaukūs kambariai. Į kambario kaina įskaičiuoti pusryčiai, SPA pramogos, stovėjimo aikštelė, wi-fi ir kt. patogumai.

Poilsinės ir pramoginės programos

Apsistokite viešbutyje „Pušynas“ ir mėgaukitės SPA procedūromis bei terapijomis, apsilankykite Druskininkų vandens parke ar skriekite Lynų keliu už itin patrauklią kainą.

Profesionalus SPA centras

Viešbučio SPA centras siūlo Negyvosios jūros vandens ir purvo, atgabento iš Izraelio, terapijas! Kvalifikuoti SPA centro specialistai siūlo įvairius masažus, gydomąsias bei grožio procedūras, skirtas kūnui ir veidui.

Garsusis „Pušyno“ Restoranas

Malonūs pietūs ar jauki vakarienė stilingame viešbučio „Pušynas“ restorane yra bene privalomas viešnagės Druskininkuose atributas. Restorano šefai palepins svečius gardžiausiais europietiškos ir lietuviškos virtuvės patiekalais.

„TOP Kosmetika“ parduotuvė

Visame pasaulyje garsūs kosmetikos prekiniai ženklai: GUINOT, Anna Lotan, Exuviance, Philip Martin’s, RUSK ir kt. Konsultuojame, patariame, rūpinamės Jūsų oda ir plaukais. Viešbučio svečiams taikomos nuolaidos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *