Naujos kartos chirurginiai čiužiniai Vacuform® 2.0

Naujas paciento komforto apibrėžimas – operacijos metu jaustis besvoriam. „Vacuform® 2.0“ kokybės ir saugos standartas ateities ligoninėse.

„Vacuform® 2.0“ apačia padengta pagal naują technologiją pagaminta poliuretano plėvelės danga, todėl čiužinys atsparus slydimui. Čiužinio viršaus danga yra ypač minkšta, švelni ir išlaikanti stabilią formą. „Vacuform® 2.0“ sudėtyje nėra latekso, PVC it minkštinančių medžiagų, pvz., DEHP ar biologiškai suderinamų. Optimalus slėgio mažinimas užtikrina odai reikalingą mikrocirkuliaciją.

„Vacuform® 2.0“ chirurginių čiužinių privalumai:
– Optimalus slėgio sumažinimas (ETH-HEMPA** slėgio bandymas);

– Be latekso, PVC ir minkštinančių medžiagų (biologiškai suderinamų);

– 100 % tinka naudoti atliekant rentgeną, MRT ir KT;

– Operacijos metu galima naudoti vaizdo konverterį.

 

„Pažangi„ Vacuform® 2.0“ „MicroSpace“ sistema:
Optimalus slėgio mažinimas „nesvarumo“ jausmas (lyg gulint vandens lovoje), nepaisant stabilaus imobilizavimo beveik nejuntama paviršiaus tekstūra.

Tobulo kūno prisitaikymo prie „Vacuform® 2.0“ chirurginio čiužinio paslaptis – putų polistirolo mikro kamuoliukai, kurie stabilizuoti išsiurbus orą, todėl yra ilgalaikiai ir čiužiniui suteikia formą. Tik „Only Vacuform® 2.0“ čiužiniuose jau daug metų naudojama įrodyto efektyvumo ir unikali „MicroSpace“ sistema, kuri, lyginant su įprastais užpildais, itin padidina pacientų fizinį patogumą. Penktadaliu sumažintas užpildo kamuoliukų skersmuo kūnui leidžia daug tiksliau prisitaikyti prie chirurginio čiužinio.

Gulimosios padėties sukeliamų problemų profilaktika

Ypač ilgų operacijų metu ar vyresnio amžiaus ir prastos sveikatos būklės pacientams spaudžiamose kūno vietose, kai jie guli, kyla ūminių pragulų ir parezės (paralyžius dėl nervų pažeidimų) pavojus. Individualus ir ergonomiškas kūno prisitaikymas prie „Vacuform® 2.0“ chirurginio čiužinio efektyviai apsaugo nuo tokių pažeidimų. Paciento spaudžiamasis slėgis optimaliai pasiskirsto per visą kūną ir sumažėja iki minimumo. Nepakinta odai reikalinga mikrocirkuliacija. Pacientas jaučiasi patogiau, laisviau ir šilčiau.

Kūno dalys, kurioms kyla pavojus dėl gulimosios padėties.

Saugumas ant operacinio stalo

Pacientas nenuslys nuo operacinio stalo. Saugus imobilizavimas, net itin smarkiai palenkus stalą.

Pacientą galima greitai ir saugiai imobilizuoti bet kokioje padėtyje. Tai chirurgui suteikia optimalią prieigą prie operuojamos vietos ir galimybę pacientą operuoti saugiai. Net didžiausias stalo pakreipimas nepakeis nustatytos paciento padėties. Paciento padėtį galima pakoreguoti bet kuriuo metu. Į čiužinį įleiskite oro, suformuokite čiužinį pagal naują paciento padėtį ir vėl išleiskite orą.
Be to, „Vacuform® 2.0“ chirurginius čiužinius su suformuota chirurgine padėtimi galima transportuoti tarp ligoninių.

Atsisiųsti brošiūrą

Daugiau informacijos apie produktą Jums suteiks: Andrius Rišys – mob. 8 612 41005

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *